MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 14445286
nr 1444 5286
Imperialsäng
mahogny. Bredd: ca 89-94 cm. Längd: ca 178-190 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:45:25
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
Imperialsäng
Kondition: slitage, skador
nr 1444 5286
Imperialsäng
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
måndag 24 januari 2022 |